Terrasoft надає всім українським компаніям спеціальні умови на продукти Creatio

Компанія Terrasoft у рамках програми підтримки українського бізнесу пропонує всім клієнтам з України придбати ліцензійні продукти Creatio лише за половину їх вартості. Ще одним бонусом для клієнтів і партнерів є безкоштовні навчання та сертифікація. Все це має максимально спростити та пришвидшити процес впровадження. Більш детально ознайомитися з умовами пропозиції можна за посиланням.

Технології Creatio – це максимальний рівень свободи в автоматизації CRM, внутрішніх та галузевих процесів організації, що досягається завдяки відкритим no-code технологіям, кастомізації, а також великій кількості готових рішень для швидкого розгортання платформи. На платформі Creatio десятки тисяч клієнтів у понад сотні країнах світу, а також великі українські компанії успішно реалізують бізнес-ідеї та розвивають свої проекти. Клієнтоорієнтованість та щира турбота про партнерів – головний девіз компанії

Серед продуктів Creatio можна виділити:

  • Sales Creatio — комплексна платформа для автоматизації процесів продажів будь-якого типу за допомогою no-code технологій і без обмежень у кастомізації.
  • Marketing Creatio — гнучка платформа для автоматизації маркетингових кампаній та процесів роботи з лідами за допомогою no-code технологій та без обмежень у кастомізації.
  • Studio Creatio — відкрита no-code платформа, що дозволяє створювати власні застосунки та самостійно автоматизувати бізнеси-процеси будь-якої складності без жодного рядка коду і навичок програмування.
  • Portal Creatio — дозволяє розширити можливості платформи для комунікації зі співробітниками, партнерами та клієнтами.
  • Service Creatio — омніканальна платформа, яка дозволяє автоматизувати внутрішній та зовнішній сервіси за допомогою no-code технологій і без обмежень у кастомізації.

Ми пропонуємо вам ознайомитися з умовами програми та обрати саме ті продукти Creatio, що найкраще підходять для вирішення задач вашого бізнесу.
Довідка

Terrasoft Ukraine є власником і виробником єдиної платформи Creatio, що забезпечує максимальний ступінь свободи в автоматизації CRM, галузевих та внутрішніх процесів організації, завдяки no-code технологіям. На платформі Creatio десятки тисяч клієнтів у понад сотні країн світу, а також великі українські компанії успішно реалізують бізнес-ідеї та розвивають свої проекти. Клієнтоорієнтованість і щира турбота про партнерів – головний девіз компанії.

Оставайтесь в курсе событий
Подписывайтесь на рассылку новых материалов блога по почте
Стратегия LITIKO #безбумаги​

Нажимайте «Хочу консультацию», чтобы узнать как в вашей организации  перевести в электронный вид весь документооборот?

Оцените преимущества СЭД для вашей организации?
Оставьте заявку и в течение дня с вами свяжется менеджер. Это нужно для уточнения вашего запроса.
Cookie.

Мы используем файлы cookie для оптимизации скорости и содержания сайта, персонализации сервисов и удобства пользователей.

Задайте вопрос
менеджер свяжется с вами в течении 20 минут